قوانین و مقررات

قوانین مربوط به شهریه

 

1- در صورتی که زبان آموز بعد از ثبت نام به هر دلیلی قصد داشته باشد که از شرکت در دوره انصراف دهد، تا پیش از شروع دوره 10% از مبلغ شهریه کسر و مابقی به وی مسترد می­ شود. بعد از شروع کلاس مبلغی به زبان آموز مسترد نمی گردد.

2- زبان آموزانی که آخرین جلسه کلاس و یا قبل آن  (شش ترم اول جلسه یازدهم و از ترم 7 به بالا جلسه چهاردهم) ثبت نام ترم بعد را انجام می دهند از ده درصد تخفیف شهریه برخوردار خواهند شد.

توجه : روز امتحان و بعد آن و روز شروع کلاس تخفیفی برای شهریه اعمال  نمی شود.

3- زبان آموزان ممتازی که سه ترم مجموع نمره پایان ترم آنها بالای 90 است از 30 درصد تخفیف شهریه برخوردار می شوند.

 

آیین نامه آموزشی

 

1-  به زبان آموزان توصیه می شود برای جابه جایی روز و ساعت کلاس ­ها ، مرخصی بین ترم یا تکرار ترم، قبل از هر تصمیمی حتما با مدیریت آموزش مشاوره کنند.

2- نتیجه پایان ترم، شامل میانگین سه نمره کلاسی، کتبی و شفاهی است. کسب حداقل نمره 70 از 100 در امتحان کتبی برای قبولی الزامیست . نمره بین ۶۵ تا ۶۹ مشروط تلقی می­ شود و زبان آموز ملزم به اخذ نمره بالای ۷۵ درترم بعدی خواهد بود.

3-  به منظور احترام به کلاس، پیش ازشروع کلاس تلفن همراه خود را خاموش کنید و از رفت وآمد جهت پاسخگویی به تلفن خودداری کنید.

4- تعیین اساتید برای هر یک از کلاس­ ها و سطوح آموزشی و یا تغییر استاد در یک دوره آموزشی بسته به اهداف آموزشگاه یا اتفاقات غیرمترقبه در حیطه اختیارات مدیر آموزشگاه است. ما همواره پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما هستیم، اما شایان ذکراست که زبان آموزان تحت هیچ شرایطی امکان تعیین اساتید را ندارند.

5- پوشش مقنعه برای خانم ها الزامی است.